۵ روش رایگان کسب درآمد از اینترنت و خوداشتغالی

در این قسمت از آموزشگاه فروشگاه فایل روز درخدمت شما هستیم با مطلب اموزشی جذاب و مفید همراه ما باشید:

روشهای فراوانی در اینترنت برای کسب درآمد وجود دارد که با استفاده از آنها میتواند درآمد مناسبی از اینترنت داشت. برخی از این روشها رایگان است و برخی هم نیاز به سرمایه دارد. روشهایی که نیاز به سرمایه دارد به دو دسته تقسیم می شود.  ۵ روش رایگان که امکان درآمد زایی و کسب درآمد از اینترنت را برایتان آسان خواهد کرد را معرفی می کنیم. البته این را همیشه در نظر داشته باشید که میزان درآمد شما به عوامل زیر بستگی دارد:
♦ انتخاب بهترین روش
♦ تجربه در زمینه ای که انتخاب می کنید
♦ صبر و پشتکار
♦ نحوه اجرای روش

۱- کسب درآمد از تلفن همراه:
در اولین گام به شما می گوییم شما می توانید با تلفن همراه خود کسب درآمد داشته باشید.

بله شما می توانید از شبکه های اجتماعی تلفن های همراه و از برنامه هایی مانند تلگرام ، وایبر و … کسب درآمد داشته باشید. بعنوان مثال شما می توانید همراه با دوستانتان در قالب چند نفر (مثلا ۵ نفر) چند گروه پرجمعیت در این اپلیکیشن ها تشکیل دهید و سپس تبلیغات دیگران را جذب و کسب درآمد کنید.

معمولا روش تبلیغی در این برنامه ها ارسال لینک های تبلیغاتی و مطلب سایت ها می باشد . توجه کنید که مطالب ارسالی در گروه ها بسیار مهم می باشد برای نمونه لینکهای مربوط به مطالب سرگرمی و مطلب داغ روز کلیک بیشتری دارد. نحوه قیمت گذاری نیز به تعداد اعضاء گروه و همچنین تعداد دفعات ارسال تعیین می گردد.

۲- تولید محتوای سایت:
یکی دیگر از روشهایی که می توان به طور ثابت از آن درآمد کسب کرد نویسندگی و تولید محتوا برای سایت ها می باشد. سایتهای بسیار زیادی هستند که نیاز دارند روزانه چند مطلب جدید منتشر کنند. شما می توانید بعنوان نویسنده در این سایت ها مشغول کار شده و از آن کسب درآمد داشته باشید.
مطالبی که برای سایتها تهیه می شود با توجه به نوع مطلب (یعنی متن بازنویسی شده باشد یا متن اختصاصی باشد یا ترجمه شده) و همچنین تعداد پاراگرافی که متن دارد قیمت بین ۳۰۰ تومان تا ۲۰۰۰ تومان می باشد. بعنوان مثال اگر ۱۰ مطلب خوب در روز برای سایت ها بنویسید به طور میانگین در ماه حدود ۳۵۰ تا ۴۰۰ هزار تومان درآمد خواهید داشت.

۳- انجام پروژه بر حسب دانش و مهارت:
اگر شما مهارت خاصی دارید مانند برنامه نویسی یا ترجمه ، کارهای گرافیکی ، انجام پروژه های دانشجویی و … می توانید از طریق سایتهای آزادکاری پروژه های دیگران را انجام داده و دستمزد خود را دریافت کنید.

۴- راه اندازی فروشگاه رایگان جهت فروش کارت شارژ:
سایتهای زیادی جهت فروش کارت شارژ در اینترنت وجود دارند اما این دلیل نمی شود که نتوان از فروش کارت شارژ درآمد کسب کرد. شما می توانید بدون هزینه یا با هزینه بسیار ناچیز یک فروشگاه کارت شارژ راه اندازی کنید. برای این کار کافی است کلمه ساخت فروشگاه رایگان کارت شارژ را در گوگل جستجو نمایید و بهترین سایت را برای این کار انتخاب و فروشگاه کارت شارژ خود را بسازید.

۵- تهیه کتاب الکترونیکی و فایلهای کامپیوتری:
یکی از پر درآمدترین بازارهای اینترنتی در جهان و حتی ایران ، بازار فروش فایل می باشد. شما می توانید پکیج های آماده فایل را خریداری کرده و یا خودتان فایل هایی مانند کتابهای الکترونیکی ، آلبوم تصاویر ، مجله های تصویری ، پروژه های دوران تحصیل و … را بسازید و آن را در سایت های فروش فایل بطور رایگان ثبت کرده و به فروش برسانید.

اگر خودتان هم قصد دارید فروشگاه مستقل برای فروش فایل راه اندازی کنید ، می توانید با مبلغ حدود ۳۰۰ هزار تومان یک فروشگاه نسبتا حرفه ای تاسیس کنید. اما اگر مایل به صرف هزینه و ریسک کردن نیستید ، بهتر است که در سایتهای همکاری در فروش فایل فعالیت کنید.

 

امیدوارم همانند مطالب اموزشی قبلی از این پست نیز لذت برده باشید

نظرات و عواطف خود را با ما در ارتباط بگذارید …

 

آموزشگاه

دیدگاه خود را بیان کنید