دانلود سفارشی ساز فیلدهای صورت حساب ووکامرس

اگر از کاربرانی هستید که از سیستم ووکامرس استفاده می کنید احتمالا تابحال از قالب های ویژه فروشگاهی ووکامرس استفاده کرده اید و متوجه شده اید که در قسمت صورت حساب بعضی موارد اضافی اند و نیاز به حذف یا ویرایش دارند یا بعضی مواقع نیاز یک فیلد اضافی را حس می کنید و می خواهید فیلد مورد نظر خود را اضافه کنید که به صورت دستی کار سختی است که دقت فراوان و تخصص لازم نیاز دارد. حالا اگر این موارد را دارا باشید باید با استفاده از هک و کد نویسی این کار را انجام دهید یا از کسی بخواهید که برای شما انجام دهد که صرف هزینه زیادی خواهد شد و باید به زبان php مسلط باشید.
اما خوشبختانه برای این کار هم پلاگینی آماده شده که کار رو برای شما خیلی راحت کرده. با استفاده از پلاگین ویرایش فیلدهای پرداخت ووکامرس ( Woocommerce Easy Checkout Field Editor ) شما به راحتی در یک محیط گرافیکی و کشیدنی و رها کردنی، میتونید فیلدهای پرداخت ووکامرس رو ویرایش کنید و فیلدهای مورد نظر خودتون رو در اون بخش قرار بدین
وجود فیلدهای زیاد و غیر ضروری در بخش پرداخت اصلا خوب نیست و باعث پیچیده شدن فرآیند خرید میشه و حتی میتونه باعث منصرف شدن مشتری از خرید بشه. هر چقدر فیلدهای پرداخت کمتر باشه، فرایند برای مشتری خرید آسون تر و راحت تر میشه و مشتری با اطمیمنان بیشتری خرید خودش رو از سایت شما انجام میده.
پلاگین Woocommerce Easy Checkout Field Editor به شما کمک میکنه تا در یک محیط گرافیکی فیلدهای پرداخت ووکامرس رو ویرایش کنید
افزونه “Easy Checkout Field Editor” ووکامرس به شما اجازه افزودن/ویرایش/حذف فیلدها در فرم صورتحساب Woocommerce را می دهد. همچنین امکان جا به جایی تمامی فیلدها با رابط کاربری زیبا و به صورت Drag and Drop (کشیدن و رها کردن) فراهم گشته است. این افزونه از ۸ مدل از ورودی های سفارشی پشتیبانی می نماید. همچنین می توانید انتخاب نمایید که اطلاعات فیلد ورودی توسط کاربر در ایمیل ثبت سفارش و صفحه سفارشات در پنل مدیریت نیز نمایش داده شود یا خیر.

دانلود سفارشی ساز فیلدهای صورت حساب ووکامرس

 

دانلود سفارشی ساز فیلدهای صورت حساب ووکامرس

دانلود سفارشی ساز فیلدهای صورت حساب ووکامرس

ویژگی های اصلی
امکان افزودن فیلد جدید به فرم حمل و نقل و فرم آدرس موجود در Woocommerce
حذف فیلدهای اصلی ووکامرس
امکان افزودن فیلدهای دیگر
بازگشت به تنظیمات اولیه Woocommerce تنها با یک کلیک
امکان مرتب سازی ترتیب فیلدها با قابلیت کشیدن و رها کردن
امکان ارسال محتوای فیلد به همراه ایمیل ثبت سفارش جهت یادآوری به کاربر
ویرایش/مدیریت فیلدهای اصلی ووکامرس در برگه پرداخت

انواع فیلد های موجود جهت افزودن
Text (متن تک خطی)
Multi Select with Chosen jquery (لیست چند انتخابی با پشتیبانی از جی کوئری)
Checkbox (چک لیست یا چند انتخابی)
Datepicker (انتخاب کننده تاریخ)
Radio (دکمه های رادیویی یا تک انتخابی)
Textarea (متن چند خطی)
Dropdown Select (لیست آکاردئونی)
Password (رمز عبور)

checkout-fields0 checkout-fields1

3000 تومان – خرید
محصولات ویژه

دیدگاه خود را بیان کنید