دانلود سیستم مدیریت مشتریان ووکامرس

با افزونه سیستم مدیریت مشتریان ووکامرس به راحتی مشتریان خود را مدیریت نمایید. افزونه ای فوق العاده برای مدیریت سریع،‌ساده و موثر مشتریان فروشگاه شما !‌ هم اکنون می توانید این افزونه کاربردی را از فایل روز دریافت نمایید.

دانلود سیستم مدیریت مشتریان ووکامرس

 

امکانات افزونه :

وضعیت مشتری:

قابلیت تعیین نقش های مختلف برای مشتری و تفکیک مشتریان از هم

افزودن مشتری:

با استفاده از این قابلیت می‌توانید مشتریانی را به صورت دستی ایجاد کرده و اطلاعات مورد نیاز خود از قبیل: نام و نام خانوادگی، کشور، شهر، آدرس، وبسایت و … را وارد نمایید و سپس اقدام به درج تماس تلفنی، ارسال ایمیل و یا ثبت سفارش کنید.

همگام‌سازی با خبرنامه:

در صورتی که مشتریان‌تان عضو خبرنامه شما هم هستند با سادگی و بدون نیاز به هیچ افزونه‌ی اضافی می‌توانید خبرنامه‌های خود در وبسایت MailChimp را فقط با استفاده از یک کلید API مدیریت نمایید.

یادداشت گذاری برای مشتری:

مشتری‌های زیادی دارید ؟‌ اطلاعات هر مشتری رو فراموش می‌کنید؟ با این سیستم خیلی راحت می‌توانید برای هر مشتری بی‌نهایت یادداشت ثبت کنید و اطلاعات اضافه‌ی مدنظر خود را همیشه نگه دارید.

ثبت تماس‌های تلفنی و ایمیل‌ها:

با استفاده از این قابلیت خواهید توانست که تماس های تلفنی که با مشتری برقرار می‌کنید یا ایمیل‌هایی که به او ارسال می‌کنید را در سیستم خود ثبت کرده و در صورت لزوم از آن‌ها استفاده کنید.

ثبت اطلاعات مهمان‌ها:

این افزونه اطلاعات کلیه مشتریان شما اعم از اعضای سایت و مهمان ها را ثبت خواهد کرد و رد هیچ مشتری را گم نخواهید کرد :)‌

پالایش مشتریان:

جستجو و فیلتر کردن پیشرفته مشتریان و سفارش های درج شده در دیتابیس

 

ارسال ایمیل به چندین مشتری:

اگر خواستید مطلبی را فقط با چند مشتری خاص خود مطرح کنید فقط کافیست آن‌ها را انتخاب کرده و سپس با استفاده از گزینه ارسال ایمیل متن دلخواه خود را برای آن‌ها ارسال کنید.

تماس تلفنی:

در صورتی که با مشتری خود تماس تلفنی داشته باشید می‌توانید تماس‌های خود را درج کرده و اطلاعات آن تماس را ذخیره نمایید.

برون‌بری مخاطبین:

با استفاده از این قابلیت به سادگی می‌توانید از مشتریان فروشگاه خود به صورت مخاطب خروجی بگیرید و مثلا در تلفن یا جای دیگری استفاده کنید.

مشاهده سفارش:

همه سفارشاتی که توسط مشتری ثبت شده را می‌توانید در پنل مشتری مشاهده نمایید. مشتری مورد نظر خود را انتخاب کنید، بر روی دکمه مشاهده سفارشات کلیک کنید تا به صفحه‌ی مشاهده سفارش های مشتری هدایت شوید.

فعالیت‌های مالی:

به راحتی می توانید فعالیت مالی مشتریان خود را بررسی نمایید و آنها را به اختصار مشاهده نمایید.

 

محصولات ویژه

دیدگاه خود را بیان کنید