دانلود سیستم تیکتینگ آنلاین

اگر می خواهید سیستم تیکتینگ آنلاین در وبسایت خود ایجاد کنید این بهترین پیشنهاد برای شماست. احتمالا در بعضی سایت ها دیده اید که قسمت پشتیبانی در کنار وبسایت وجود دارد و می توانید با کارشناسان صحبت کنید. هم اکنون می توانید سیستم تیکتینگ آنلاین را از فایل روز دریافت نمایید.

دانلود سیستم تیکتینگ آنلاین

دانلود سیستم تیکتینگ آنلاین

دانلود سیستم تیکتینگ آنلاین

اگر سایت شما به گونه ای هست که بازدیدکننده هاتون نیاز به راهنمایی و پشتیبانی آنلاین دارند می توانید با سیستم تیکتینگ آنلاین بخش پشتیبانی آنلاین در سایت خودتون راه اندازی کنید , به گونه ای که کاربران یا مهمانان درخواست راهنمایی خود را بر اساس دسته بندی و اولویت ها برای اوپراتور (کارمند پشتیبانی) ارسال کنند .

بعد از ثبت درخواست توسط کاربران سریعا ایمیل ارسال می شود و می توانید در پنل کاربری قوی پاسخگوی افراد باشید و سریعا به کاربران تان جواب بدهید.

ما از این افزونه مدتی بود که در سایت خودمان استفاده میکردیم و بنا به سفارش اکثر مشتریان و بازدیدکنندگان در لیست محصولات قرار دادیم تا با حداقل قیمت از یک افزونه پیشرفته استفاده کنید و سیستم پشتیبانی از مشتریان خود را سرع و بدون یک خط کدنویسی راه اندازی کنند .

دانلود سیستم تیکتینگ آنلاین

دانلود سیستم تیکتینگ آنلاین

سیستم بگونه ای طراحی شده است که برای هر کاربر پنلی مجرا ارائه میکند تا محرمانه بودن اطلاعات رعایت شده و برای سایرین قابل مشاهده نباشد .

هر تیکت دارای یک شماره و ای دی مشخصی می باشد تا تداخلی رخ ندهد و بعد از پاسخ اوپراتور تیکت در پنل کاربران نمایش داده میشود و در صورت نیاز سوالات بعدی نیز توسط کاربر در زیر همان تیکت ادامه پیدا خواهد کرد .

قابلیت دیگر افزونه انعطاف پذیری آن در مقابل مهمانان میباشد و این سیستم برای مهمانان نیز قابل استفاده می باشد و مهمانان پاسخ تیکت خود را در ایمیلشان دریافت خواهند کرد .

دانلود سیستم تیکتینگ آنلاین

دانلود سیستم تیکتینگ آنلاین

بصورت پیشفرض منوی افزونه در گوشه چپ سایت نمایش داده میشود (تغییر موقعیت در پنل افزونه) و با حرکت موس روی آن منوی جدیدی بصورت کشویی نمایش داده میشود (شماره تلفن ، چت متنی و صوتی اسکایپ ) حتی میتوانید این منو ها را تغییر دهید و به سبک و سلیقه خود در آورید.

ویژگی ها

تیکت های نا محدود
تیکت مهمان
کاربران نامحدود
پیوست فایل
حریم خصوصی کاربران
نقش سوپروایزر برای تیکت ها
پشتیبانی افزونه
دکمه پشتیبانی واکنشگرا
۱۰۰% واکنشگرایی
۱۰۰% آجکس
اطلاع رسانی با ایمیل
تصویر گراواتار
پشتیبانی از html
پشتیبانی تیم کمک رایانه
کلیک برای چت اسکایپ
کلیک برای مکالمه اسکایپ
پشتیبانی از برنامه فیس بوک
فیلتر تیکت ها
منوی سفارشی اسلایدی
تغییر وضعیت ، اولویت و دسته تیکت
حذف تیکت
فید های سفارشی
معرفی دسترسی به تیکت
آمار داخلی
مدیریت نقش کاربری
نمایش شماره تماس
پشتیبانی از زبان فارسی
مدیریت ایمیل
و ویژگی های منحصر به فرد دیگر …

4000 تومان – خرید
محصولات ویژه

دیدگاه خود را بیان کنید