دانلود سیستم آموزش آنلاین WPLMS

اگر صاحب آموزشگاه هستید حتما برای برگزاری کلاس هایتان می توانید از قوی ترین قالب آموزش آنلاین وردپرس استفاده کنید. میتوانید در WPLMS دانشجو تعریف کنید و کلاس درس بسازید و استادان را به کلاس ها اختصاص دهید. هم اینک می توانید این سیستم قدرتمند برپایه وردپرس را از وبسایت فایل روز خریداری نمایید و بلافاصله بعد از آن می توانید استفاده نمایید.

درست است که WPLMS فقط یک قالب وردپرس است ، اما به شما امکان راه اندازی یک سیستم آموزش تحتِ وبِ بسیار پیچیده را میدهد ! سازگاری این پوسته با بادی پرس ، بی بی پرس و همچنین ووکامرس ،‌از دیگر نقاط قوت این پوسته است !

دانلود سیستم آموزش آنلاین WPLMS

دانلود سیستم آموزش آنلاین WPLMS

با توجه به درخواست های متعدد شما عزیزان ، قالب WPLMS که حرفه ای ترین و قدرتمند ترین سیستم مناسب برای آموزشگاه های آنلاین می باشد را ارائه کردیم . امروزه آموزشگاه های متعددی برای برقراری ارتباط بین استاد و دانشجو یا دانش اموزش بوجود امده اند که لازم بود سایت های وردپرسی نیز این قابلیت را فراهم کنند تا با کمترین هزینه بالاترین بهره وری را برای این آموزشگاه ها فراهم کنند . قالبی که مشاهده میکنید بهترین در نوع آموزشگاهی می باشد و با امکاناتی که در زیر تا حدودی به آنها اشاره کردیم نظر همگان را به خود جلب کرده است .
شما میتوانید در داشبورد وردپرس ، تمرین ها و آموزه هایی را ایجاد کرده و در سایت خود منتشر کنید ! بعضی از این آموزش ها را به صورت رایگان و بعضی دیگر را به صورت غیر رایگان قرار دهید ! کاربران بعد از پشت سر گذاشتن این تمرین ها ، نمره ها و امتیازاتی کسب میکنند که در پروفایل آنها درج میشود ! حتی شما میتوانید از کاربران امتحان گرفته و از آنان سئوال هایی را بپرسید تا سطحشان تعیین گردد و امتیاز کسب کنند !

دانلود سیستم آموزش آنلاین WPLMS

دانلود سیستم آموزش آنلاین WPLMS

دارای قسمت تنظیمات ویژه فارسی

دارای قسمت تنظیمات و سفارشی سازی بوده است تا بتونید به راحتی انواع قسمتهای مختلف را به راحتی و بدون دخالت در کدنویس ویرایش و به سلیقه خود در اورید تا سایتی زیبا و کارآمد تر داشته باشید

کاملا واکنش گرا

چون قالب به صورت ریسپانسیو طراحی شده است و کاملا واکنش گرا می باشد می تواند به هر اندازه ای در بیاید. بسیاری از دانشجو ها با لپ تاپ، تبلت و تلفن های هوشمند به شما مراجعه می کنند و چون اندازه صفحه هر کدام متفاوت می باشد طراحی ریسپانسیو باعث می شود که اندازه قالب شما به اندازه صفحه نمایش آنها در بیاید.

دانلود سیستم آموزش آنلاین WPLMS

دانلود سیستم آموزش آنلاین WPLMS

پشتیبانی از ووکامرس

شما با دانلود پوسته وردپرس رایگان مدرسه ای WPLMS می توانید یک سایت فروشگاهی نیز داشته باشید تا به راحتی محصولات خود را به فروش برسانید زیرا با افزونه فروشگاه ساز قدرتمند WooCommerce سازگاری داشته است

دانلود سیستم آموزش آنلاین WPLMS

دانلود سیستم آموزش آنلاین WPLMS

قالب سیستم آموزش آنلاین WPLMS

قابلیت برگزاری دوره های مختلف آموزشی
قابلیت فروش دوره ها به صورت آنلاین (سیستم ووکامرس)
برگزاری آزمون دوباره برای هر دانشجو
سازگاری با سیستم جامعه مجازی بادی پرس
کاملا فارسی سازی شده
بانک سوالات
مشاهده آمار کلی پاسخ دهی ، نمرات و… به صورت گرافیکی
پنل ویژه دانشجویان
قابلیت ایجاد سوالات (امتحان آنلاین) در سیستم برای پاسخگویی کاربران
تماشای لیست دوره ها
سازگاری با سیستم انجمن BBPress
قابلیت درون ریزی سوالات ، دانشجویان ، دوره ها و… به صورت CSV (اکسل)
ابزارک های مختلف برای سیستم
نمایش نوار پیشمایش (وضعیت و ساعات دوره ها) به تفکیک
قابلیت پرینت گرفتن تاییدیه آزمون ها (کارنامه)
ابزارک های مختلف برای سیستم
مشاهده نتایج دوره های برگزار شده
قابلیت طرح سوالات چند گزینه ای ، تصویری ، ویدئویی ، صدا و…
و قابلیت های فراوان دیگر…

50000 تومان – خرید
محصولات ویژه

دیدگاه خود را بیان کنید