امکانات جدید اینستاگرام | دو امکان جدید ریدایرکت

امکانات جدید اینستاگرام | دو امکان جدید ریدایرکت

دایرکت اینستاگرام به امکان های تاره ایی مجهز شده که بعد از دریافت نسخه تاره اینستاگرام برای سیستم های android و ios در دسترس کاربران قرار می گیرد.

بزودی دیگر اینستاگرام بروز رسانی نخواهد شد !  بعد از افزوده شدن تازه ترین فیلترهای صورت اینستاگرام به صورتی کاملا متفاوت نسبت به قدیم و آغاز تست امکان ارشیو عکس ها طی مدت زمان تا کنون، اکنون نوبت به آن رسیده تا بخش پیام مستقیم اینستاگرام نیز تغییراتی شود.

با دریافت تازه ترین نسخه این شبکه اجتماعی امکان های تازه ای به دایرکت اینستاگرام افزوده خواهند شد که چت کردن را لذت‌بخش می‌کنند.به لطف امکان های تازه اینستاگرام دایرکت، دیگر حین ارسال یک تصویر در دایرکت نیازی به کراپ کردن آن نخواهد بود.


تا پیش از این برای ارسال یک عکس که شکلی به جز مربع کامل داشت، باید آن را کراپ می‌کردید، اما بعد از دریافت نسخه تازه اینستاگرام می‌توان یک تصویر را با ابعاد اصلی خودش ارسال کرد.


یکی دیگر از مهمترین امکان های تازه دایرکت به پیش نمایش لینک‌ها مربوط می‌شود. از این پس همچون پیام‌رسان‌های موبایل، با ارسال یک لینک در دایرکت اینستاگرام کاربر مقصد یک پیش نمایش از محتویات آن آدرس وب مشاهده می‌کند. همچنین از این پس در صورت ارسال یک شماره تلفن و یا آدرس برای یک مخاطب، آن نوشته به شکل لینک در خواهد آمد.

درباره نسخه جدید اینستاگرام


با دریافت نسخه ۱۰٫۲۲ اینستاگرام برای android و ios می‌توانید از امکان پیش نمایش لینک‌ها استفاده کنید. امکان ارسال تصویر با ابعاد اصلی آن در حال حاضر تنها در نسخه آی او اس این شبکه اجتماعی ممکن است، ولی به زودی در دسترس کاربران اندروید نیز قرار خواهد گرفت.

برچسب : امکانات جدید اینستاگرام ,دو امکانی تازه که به دایرکت اینستاگرام اضافه شد ! , امکانات جدید اینستاگرام , چه امکاناتی به اینستاگرام اضافه شده ؟ , امکانات آپدیت جدید اینستاگرام , خبر آپدیت جدید اینستاگرام , آموزش کار با قابلیت ریدایرکت جدید اینستاگرام

امکانات جدید اینستاگرام | دو امکان جدید ریدایرکت

اخبار

دیدگاه خود را بیان کنید