امکانات اضافه شده در بروز رسانی جدید برنامه تلگرام

امکانات اضافه شده در بروز رسانی جدید برنامه تلگرام

امکانات اضافه شده در بروز رسانی جدید برنامه تلگرام , در بروز رسانی جدید تلگرام چه امکاناتی اضافه شده است؟ , قابلیت های به روزرسانی جدید تلگرام ,امکانات تلگرام وامکانات مخفی تلگرام و امکانات جدید تلگرام و قابلیت های تلگرام و ترفندهای تلگرام و امنیت تلگرام را در فایل روز مشاهده نمایید.

در آپدیت جدید تلگرام یعنی ۴٫۰ امکانات فراوانی به این اپلیکیشن اضافه شد از جمله :
۱- پیام های ویدیویی شبیه به پیام های صوتی
۲- تسکوپ
۳- قابلیت انشار ویدیو ها در فضای غیرتلگرام


به درخواست متعدد کاربران تلگرام در جدیدترین نسخه خود امکان ارسال پیام ویدیویی را فراهم کرد برای ارسال چنین پیامی کافیست فقط به گفت و گوی مورد نظر خود مراجعه کرده و وی آیکون میکروفون برای تغییر به وضعیت دوربین ضربه کلیک کنید آیکون دوربین را بگیرید و پیام مورد نظر خود را ضبط کنید و در آخر با رها کردن دکمه ضبط صوت، پیام شما با موفقیت ارسال می گردد.

شاید فکر میکنید پیام های ویدیویی حجم بسیاری دارند و دیر ارسال میشوند اما اینگونه نیست ! تلگرام برای شما آن را کم حجم میکند تا علاوه بر اینکه از نت شما کم تر مصرف شود امکان سریع تر رسیدن آن به دست مخاطب هم بیشتر بشود.

البته حتی اگر نگه داشتن دکمه کار سختی به نظر می آید ، می توانید دوربین را در حالت ضبط با کشیدن به طرف بالا قفل و اکنون برای پیام های صوتی هم امکان پذیر است.

پیام های ویدئویی به طور پیش فرض به صورت خودکار دانلود و اجرا خواهند شد و شما می توانید از طریق تنظیمات این دانلود خودکار آن را را تغییر  و ویرایش دهید. همچنین در حالی که همزمان یک پیام ویدئویی را میبینید ، می توانید آزادانه پیام های دیگر خود را باز کنید و ویدئو در گوشه تلگرام برای شما ظاهر می شود. شما می توانید صفحه پیام ویدیویی را در اطراف صفحه نمایش حرکت دهید.

تلسکوپ یکی دیگر از امکانات جدید تلگرام است. یک پلتفرم اختصاصی میزبانی ویدیو برای کسانی که از ویدیو برای ارتباط با کاربران و مخاطبان خود استفاده می کنند. با  ابزار تلسکوپ می توانید فراتر از فضای تلگرام بروید. این قابلیت، از ویدیوهای دایره ای شکل و … میباشد. این سه ویژگی امکانات مهم در بروز رسانی جدید برنامه تلگرام میباشند.

بعد از مدت‌ها انتظار نسخه ۳.۱۸ تلگرام و تماس صوتی از راه رسیدند و امکان برقراری تماس صوتی در تلگرامبه‌طور رسمی به این اپلیکیشن اضافه شد.

امکانات جدید تلگرام ، امکانات اضافه شده جدید تلگرام ، امکان تلسکوپ در تلگرام چیست ؟ آموزش انتشار ویدیو در فضای غیر تلگرام ، آموزش ارسال پیام ویدیویی در تلگرام

امکانات اضافه شده در بروز رسانی جدید برنامه تلگرام

اخبار

دیدگاه خود را بیان کنید